Uitreiking Categorie Film Gewonnen? Aflopend sorteren
Oscars ® 1939 Beste origineel verhaal Test Pilot Frank Wead
Oscars ® 1945 Beste camerawerk Home in Indiana Edward Cronjager
Oscars ® 1941 Beste camerawerk Northwest Passage William V. Skall
Oscars ® 1939 Beste geluidsopname That Certain Age Bernard B. Brown
Oscars ® 1945 Filmmuziek (drama of komedie) It Happened Tomorrow Robert Stolz
Oscars ® 1941 Filmmuziek Our Town Aaron Copland
Oscars ® 1939 Beste actrice in een hoofdrol Three Comrades Margaret Sullavan
Oscars ® 1945 Beste beeldmontage Janie Owen Marks
Oscars ® 1941 Beste geluidsopname Our Town Thomas T. Moulton
Oscars ® 1956 Beste verhaal en scenario It's Always Fair Weather Adolph Green
Oscars ® 1939 Beste geluidsopname Vivacious Lady John O. Aalberg
Oscars ® 1945 Beste art direction Kismet Richard Pefferle
Oscars ® 1941 Beste actrice in een bijrol Primrose Path Marjorie Rambeau
Oscars ® 1956 Beste art direction Love Is a Many-Splendored Thing George W. Davis
Oscars ® 1945 Beste muziek Knickerbocker Holiday Werner R. Heymann
Oscars ® 1941 Beste muziek Rebecca Franz Waxman
Oscars ® 1956 Beste actrice in een hoofdrol Love Is a Many-Splendored Thing Jennifer Jones
Oscars ® 1939 Beste scenario You Can’t Take It With You Robert Riskin
Oscars ® 1945 Beste art direction Lady in the Dark Ray Moyer
Oscars ® 1941 Beste acteur in een hoofdrol Rebecca Laurence Olivier
Oscars ® 1939 Beste camerawerk The Young in Heart Leon Shamroy
Oscars ® 1945 Beste nummer Lady, Let’s Dance Lew Pollack
Oscars ® 1941 Beste scenario Rebecca Robert E. Sherwood
Oscars ® 1956 Beste scenario Love Me or Leave Me Isobel Lennart
Oscars ® 1945 Kortfilm (2 haspels) Main Street Today Jerry Bresler
Oscars ® 1941 Beste nummer Rhythm on the River James V. Monaco
Oscars ® 1956 Beste geluidsopname Love Me or Leave Me Wesley C. Miller
Oscars ® 1939 Beste nummer Mannequin Bob Wright
Oscars ® 1945 Beste muziek Minstrel Man Leo Erdody
Oscars ® 1941 Beste speciale effecten The Sea Hawk Nathan Levinson
Oscars ® 1956 Beste art direction The Man With The Golden Arm Joseph C. Wright
Oscars ® 1939 Beste nummer The Lady Objects Oscar Hammerstein II
Oscars ® 1945 Kortfilm (1 haspel) Movie Pests Pete Smith
Oscars ® 1941 Kortfilm (2 haspels) Service with the Colors Warner Bros.
Oscars ® 1956 Beste art direction Marty Edward S. Haworth
Oscars ® 1940 Beste speciale effecten Gone With The Wind Fred Albin
Oscars ® 1945 Beste actrice in een hoofdrol Mrs. Parkington Greer Garson
Oscars ® 1941 Beste geluidsopname Spring Parade Bernard B. Brown
Oscars ® 1956 Beste acteur in een bijrol Marty Joe Mantell
Oscars ® 1940 Beste geluidsopname Gone With The Wind Thomas T. Moulton
Oscars ® 1945 Beste art direction No Time for Love Hans Dreier
Oscars ® 1941 Beste nummer Strike Up the Band Arthur Freed
Oscars ® 1945 Filmmuziek (drama of komedie) None But the Lonely Heart Hanns Eisler
Oscars ® 1941 Beste acteur in een bijrol They Knew What They Wanted William Gargan
Oscars ® 1956 Beste film Mister Roberts Leland Hayward