Uitreiking Categorie Film Gewonnen?
Oscars ® 1957 Beste buitenlandse film Gervaise Annie Dorfmann
Oscars ® 1957 Beste buitenlandse film Der Hauptmann von Köpenick (US : The Captain of Kopenick) Walter Koppel
Oscars ® 1957 Beste buitenlandse film La Strada Carlo Ponti
Oscars ® 1957 Beste buitenlandse film Fjeldgaengeren (US : Qivitoq) O. Dalsgaard Olsen
Oscars ® 1957 Beste buitenlandse film Harp of Burma - The Burmese Harp Masayuki Takagi
Oscars ® 1957 Beste camerawerk The King and I Leon Shamroy
Oscars ® 1957 Beste camerawerk The Eddy Duchin Story Harry Stradling Sr.
Oscars ® 1957 Beste camerawerk War and Peace Jack Cardiff
Oscars ® 1957 Beste camerawerk Baby Doll Boris Kaufman
Oscars ® 1957 Beste camerawerk Around the World in 80 Days Lionel Lindon
Oscars ® 1957 Beste camerawerk The Bad Seed Harold Rosson
Oscars ® 1957 Beste camerawerk The Ten Commandments Loyal Griggs
Oscars ® 1957 Beste camerawerk The Harder They Fall Burnett Guffey
Oscars ® 1957 Beste camerawerk Somebody Up There Likes Me Joseph Ruttenberg
Oscars ® 1957 Beste camerawerk Stagecoach to Fury ✖ Walter Strenge
Oscars ® 1957 Beste documentaire Le monde du silence (US : The Silent World) Jacques-Yves Cousteau
Oscars ® 1957 Beste documentaire Where Mountains Float ✖ The Government Film Committee of Denmark
Oscars ® 1957 Beste documentaire The Naked Eye Louis Clyde Stoumen
Oscars ® 1957 Beste documentaire kortfilm Man in Space ✖ Ward Kimball
Oscars ® 1957 Beste documentaire kortfilm A City Decides ✖ Charles Guggenheim & Associates Inc.
Oscars ® 1957 Beste documentaire kortfilm The Dark Wave John Healy
Oscars ® 1957 Beste documentaire kortfilm The True Story of the Civil War Louis Clyde Stoumen
Oscars ® 1957 Beste documentaire kortfilm The House Without a Name Valentine Davies
Oscars ® 1957 Beste film The Ten Commandments Cecil B. DeMille
Oscars ® 1957 Beste film Friendly Persuasion William Wyler
Oscars ® 1957 Beste film Around the World in 80 Days Michael Todd
Oscars ® 1957 Beste film Giant George Stevens
Oscars ® 1957 Beste film The King and I Charles Brackett
Oscars ® 1957 Beste film Giant Henry Ginsberg
Oscars ® 1957 Beste filmverhaal The Eddy Duchin Story Leo Katcher
Oscars ® 1957 Beste filmverhaal Les Orgueilleux (US : The Proud and the Beautiful) Jean-Paul Sartre
Oscars ® 1957 Beste filmverhaal The Brave One Dalton Trumbo
Oscars ® 1957 Beste filmverhaal Umberto D. Cesare Zavattini
Oscars ® 1957 Beste geluidsopname The Brave One John Myers
Oscars ® 1957 Beste geluidsopname Friendly Persuasion Gordon Sawyer
Oscars ® 1957 Beste geluidsopname The King and I Carl W. Faulkner
Oscars ® 1957 Beste geluidsopname The Ten Commandments Loren L. Ryder
Oscars ® 1957 Beste geluidsopname The Eddy Duchin Story John Livadary
Oscars ® 1957 Beste geluidsopname Friendly Persuasion Gordon R. Glennan
Oscars ® 1957 Beste kostuumontwerp The Power and the Prize Helen Rose
Oscars ® 1957 Beste kostuumontwerp The King and I Irene Sharaff
Oscars ® 1957 Beste kostuumontwerp The Ten Commandments Dorothy Jeakins
Oscars ® 1957 Beste kostuumontwerp Teenage Rebel Charles LeMaire
Oscars ® 1957 Beste kostuumontwerp The Proud and the Profane Edith Head
Oscars ® 1957 Beste kostuumontwerp The Ten Commandments Edith Head