Uitreiking Categorie Film Gewonnen?
Oscars ® 1930 Beste regie Weary River Frank Lloyd
Oscars ® 1930 Beste regie In Old Arizona Irving Cummings
Oscars ® 1930 Beste scenario In Old Arizona Tom Barry
Oscars ® 1930 Beste scenario The Patriot Hans Kräly
Oscars ® 1930 Beste scenario A Woman of Affairs Bess Meredyth
Oscars ® 1930 Beste scenario The Last of Mrs. Cheyney Hans Kräly
Oscars ® 1930 Beste scenario Sal of Singapore Elliott Clawson
Oscars ® 1930 Beste scenario The Valiant Tom Barry
Oscars ® 1930 Beste scenario Wonder of Women Bess Meredyth
Oscars ® 1930 Beste scenario The Leatherneck Elliott Clawson
Oscars ® 1930 Beste scenario Skyscraper Elliott Clawson
Oscars ® 1930 Beste scenario Our Dancing Daughters Josephine Lovett
Oscars ® 1930 Beste scenario The Cop Elliott Clawson
Oscars ® 1929 Sunrise
Oscars ® 1929 Beste acteur in een hoofdrol The Way of All Flesh Emil Jannings
Oscars ® 1929 Beste acteur in een hoofdrol The Last Command Emil Jannings
Oscars ® 1929 Beste acteur in een hoofdrol The Noose Richard Barthelmess
Oscars ® 1929 Beste acteur in een hoofdrol The Patent Leather Kid Richard Barthelmess
Oscars ® 1929 Beste actrice in een hoofdrol A Ship Comes In Louise Dresser
Oscars ® 1929 Beste actrice in een hoofdrol Street Angel Janet Gaynor
Oscars ® 1929 Beste actrice in een hoofdrol 7th Heaven Janet Gaynor
Oscars ® 1929 Beste actrice in een hoofdrol Sadie Thompson Gloria Swanson
Oscars ® 1929 Beste actrice in een hoofdrol Sunrise Janet Gaynor
Oscars ® 1929 Beste art direction Tempest William Cameron Menzies
Oscars ® 1929 Beste art direction 7th Heaven Harry Oliver
Oscars ® 1929 Beste art direction The Dove William Cameron Menzies
Oscars ® 1929 Beste art direction Sunrise Rochus Gliese
Oscars ® 1929 Beste bewerkt scenario Glorious Betsy Anthony Coldeway
Oscars ® 1929 Beste bewerkt scenario 7th Heaven Benjamin Glazer
Oscars ® 1929 Beste bewerkt scenario The Jazz Singer Alfred Cohn
Oscars ® 1929 Beste camerawerk Sunrise Karl Struss
Oscars ® 1929 Beste camerawerk The Devil Dancer George Barnes
Oscars ® 1929 Beste camerawerk Sadie Thompson George Barnes
Oscars ® 1929 Beste camerawerk The Magic Flame George Barnes
Oscars ® 1929 Beste camerawerk Sunrise Charles Rosher
Oscars ® 1929 Beste film The Racket The Caddo Company
Oscars ® 1929 Beste film Wings Paramount Famous Lasky
Oscars ® 1929 Beste film 7th Heaven Fox
Oscars ® 1929 Beste origineel verhaal The Last Command Lajos Biro
Oscars ® 1929 Beste origineel verhaal Underworld Ben Hecht
Oscars ® 1929 Beste regie 7th Heaven Frank Borzage
Oscars ® 1929 Beste regie Two Arabian Knights Lewis Milestone
Oscars ® 1929 Beste regie Sorrell and Son Herbert Brenon
Oscars ® 1929 Beste regie The Crowd King Vidor
Oscars ® 1929 Beste regie Speedy Ted Wilde